Дошкільний навчальний заклад № 8 "ЯЛИНОЧКА" Хустської міської ради Закарпатської області

Результати моніторингу якості освіти

Керуючись Законом України «Про дошкільну освіту», наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення моніторингу стану дошкільної освіти» від 4.07.2008р., постановою кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку проведення моніторингу якості освіти» від 14.12.2011р.,  наказу Міністерства освіти і науки України «Щодо визначення рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі» та згідно наказу Зав. ДНЗ (ясла-садку) №8  «Ялиночка» №50 від 31.08.2017р. «Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками» комісією у складі Зав. ДНЗ №8 «Ялиночка» Савоченко Н.Ю., вихователя-методиста Голеня М.Й., практичного психолога Косик Т.М. був проведений вступний та  підсумковий моніторинг рівня розвитку дітей старшого дошкільного віку (група «Дзвіночок», вихователі – Вакарова Н.В., Бехтерева Н.Ю.) за допомогою кваліметричної моделі, а також аналіз освітнього розвитку дошкільних груп закладу на основі підсумкових квартальних занять, бесід, індивідуальних завдань.

Рівні розвитку дітей за 4-бальною системою

Вересень 2017